| Колір | бежевий |
|---|---|
| матеріал | тканина / метал |
| каркас | дерево |
| Висота | 86 см. |
| Ширина | 44 см. |
| Глибина | 39 см |
| Висота ніжок | 46 см |
| вага | 4,8 кг |
| Висота сидіння | 46 см |
Каркас стільця: метал (зовнішній вигляд під дерево),
Спинка стільця з міцної основи та зносостійкої тканини.
Ніжки стільця розташовані під невеликим кутом, що забезпечує більш рівномірний розподіл загального навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MUF |
| Страна производитель | Малайзия |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 4.8 |
| Висота, см | 86 |
| Глибина, см | 39 |
| Збирання | розбірний |
| Материал | метал / тканина |
| Тип | стілець |
| Ширина, см | 44 |
Информация для заказа
- Цена: 2 060 ₴







