| Матеріал | екошкіра |
|---|---|
| Каркас | дерево |
| Висота | 84 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 41 см |
| Висота ніжок | 45 см |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння | 46 см |
Стілець обшитий екошкірою, яка по тактильному відчуттю абсолютно не поступається справжньою.
Каркас зібраний з деревини та металу, тому стілець дуже надійний і не хитається.
Матеріали, які використовуються в стільці на 100% екологічно безпечні і якісні.
Ніжки стільця розташовані під невеликим кутом, що забезпечує більш рівномірний розподіл загального навантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MUF |
| Страна производитель | Малайзия |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 6 |
| Висота, см | 84 |
| Глибина, см | 41 |
| Збирання | розбірне |
| Материал | метал / тканина |
| Тип | стілець |
| Форма | ківш |
| Ширина, см | 44 |
Информация для заказа
- Цена: 1 235 ₴








