Перукарське крісло на гідравліці Beatrice HR182H Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр




- Під замовлення
- Код: HR182H
Відправка з 04 червня 202611 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перукарське крісло на гідравліці Beatrice HR182H
Виробництво : Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підйом сидіння забезпечить гідравлічний підйомник.
Основа хромована гідравліка.
Оббивкою служить зносостійкий велюр 2250 Magic Velvet, простий та практичний в експлуатації.
Великий вибір кольорів та відтінків дозволить підібрати потрібний варіант.
Глибина сидіння -40 см
Ширина сидіння -50см
Висота спинки-40м
Висота підлокітників-32см
Мін. висота сидіння - 44см
Макс.висота сидіння-60см
Купити Перукарське крісло Beatrice HR182H зелене Ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами або оформивши замовлення через корзину інтернет-магазину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Наявність підлокітників, Ножна педаль |
| Тип підйомного механізму | Гідравліка, Гідравлічний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Підлокітник | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 мм |
| Глибина крісла | 55 мм |
| Ширина крісла | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴



