Перукарське крісло Beatrice HR182N на хромованій ніжці, Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр




- Під замовлення
- Код: HR183N
Відправка з 04 червня 20267 900 ₴
Перукарське крісло Beatrice HR182N на хромованій ніжці, Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр
Виробництво : Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підіймання сидіння забезпечить пневматичний підйомник.
В основі хромовані хрестовина п'ятилуччя на колесах або диск, покриття яких стійке до впливу корозії й потрапляння хімічних засобів.
Оббивкою слугує зносостійка велюрова тканина, проста та практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів і відтінків дасть змогу підібрати потрібний варіант.
Глибина сидіння — 42 см
Ширина сидіння — 49 см
Висота спинки — 42 см
Висота підлокітників — 32 см
Мін. висота сидіння — 44 см
Макс. висота сидіння — 60 см
Купити Перукарське крісло Beatrice HR182N на хромованій ніжці, Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр Ви можете зателефонувати за зазначеними телефонами або оформивши замовлення через кошик інтернет-мага.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Глибина крісла | 380 мм |
| Ширина крісла | 500 мм |
- Ціна: 7 900 ₴



