Перукарське крісло Beatrice HR182N на золотій ніжці, Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр
- Під замовлення
- Код: HR183N
Відправка з 04 червня 20269 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перукарське крісло Beatrice HR182N на золотій ніжці, Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр
Виробництво : Україна
Перукарське крісло Beatrice з простими геометричними лініями гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр салону або перукарні.
Підіймання сидіння забезпечить пневматичний підіймач на золотому диску.
Оббивкою слугує зносостійка велюрова тканина, проста та практична в експлуатації.
Великий вибір кольорів і відтінків дасть змогу підібрати потрібний варіант.
- Ширина крісла повна - 68см
- Ширина сидіння — 48см
- Повна глибина крісла - 55см
- Глибина сидіння — 42см
- Висота спинки — 40см
- Висота підлокітників — 32см
- Мін. висота сидіння — 44см
- Макс. висота сидіння — 60см
Купити Перукарське крісло Beatrice HR182N на золотій ніжці, Світло-бежевий 2250 Magic Velvet велюр Ви можете зателефонувавши за зазначеними телефонами або оформивши замовлення через кошик інтернет-магази.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | кругла дискова |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний, Пневматика |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Глибина крісла | 420 мм |
| Ширина крісла | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴











