Візажний стілець HPove Form VR111W Dream Velvet червоний велюр золота основа квадратна
- Під замовлення
- Код: VR111W
Відправка з 04 червня 20267 700 ₴
Візажний стілець HPove Form VR111W Dream Velvet червоний велюр золота основа квадратна
Сучасне, зручне крісло простої, але оригінальної форми. Зручне сидіння, повністю поворотне та регульоване за висотою. Цей нестандартний предмет меблів прекрасно підкреслить естетику офісу, кухні, бару, салону або вітальні. Зручність і стиль в одному обличчі. Основа золотого кольору.
Характеристики:
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- регулювання висоти за допомогою пневматичного циліндра
- поворотне сидіння (360 градусів)
- золота основа квадратна
- гумова вставка на основі для запобігання царапин на підлозі
- ширина сидіння — 46 см
- висота спинки — 35 см
- висота мінімум сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Купити візажний стілець HPove Form VR111W золота основа Ви можете зателефонувати нам телефоном або оформивши замовлення через кошик інтернет-магазину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| База крісла | квадратна |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 600 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Оббивний матеріал | Оксамит |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Стан | Нове |
| Тип підйомного механізму | Пневматика |
| Ширина крісла | 460 мм |
- Ціна: 7 700 ₴











