Візажний стул VR111N Dream Velvet червоний велюр основа золота



Візажний стул HPove Form VR111N Dream Velvet червоний велюр основа золота
Нове в нашій колекції сучасних, скандинавських крісел і стільців.
Вони ідеально підходять як сучасні крісла для салонів і кімнат для гостей вдома, так і для салонів краси та перукарень. Універсальна, проста і сучасна форма меблів робить їх дуже популярними в якості крісел або стільців в ресторанах, залах чекання та інших пунктах обслуговування та інформації.
- сидіння оббите велюровим матеріалом
- регулювання висоти на пневматичному циліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- золоте підстава
- крісла абсолютно нові
- ширина сидіння - 46 см
- висота спинки - 35 см
- висота мін. сидіння - 40 см
- макс. висота сидіння - 54 см
Купити Візажний стул VR111N Dream Velvet червоний велюр основа золота Ви можете зателефонувавши нам по телефону або оформивши замовлення через корзину інтернет магазину
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Votana |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Оксамит, Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| База крісла | кругла дискова |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Глибина крісла | 400 мм |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Ширина крісла | 460 мм |
- Ціна: 7 300 ₴


Відправка з 04 червня 2026
