Візок косметологічний з ручками, Світлий бетон
Універсальна підставка під інструменти. Стане незамінним помічником у роботі будь-якого майстра. Прекрасно підійде для косметолога, перукаря, візажиста, майстра манікюру. З нею можна легко розмістити робочі речі так, як зручно саме Вам і швидко знаходити все необхідне. Створена з якісних і міцних матеріалів, візок довго триматиме свій первісний вигляд. Підходить під будь-який інтер'єр. Можна використовувати цей багатофункціональний візок як для салону краси, так і для дому. Візок встановлений на коліщатка, що дасть змогу спокійно переміщати його з місця на місце. Має чотири місткі полиці
Габаритні розміри:
Глибина — 30 см
Ширина — 40 см
Висота — 81,5 см
Відстань між полицями — 24,5 см
Матеріали:
Полиці: ламінована ДСП
Ручки металеві – 2 шт.
Труби: хромована труба меблева, діаметр 25 мм, товщина стінки 1 мм.
Коліщатка: пластикові колеса діаметром 40 мм
.
Відправка в розібраному вигляді, упаковане в картон і стрейч-плівку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 815 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 2 000 ₴








